108803-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – 1/PN/24246/2026 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na „Budowę zasilania energetycznego obozowiska” w Trzebieniu wraz z uzyskaniem decyzji formalno-prawnych niezbędnych do rozpoczęcia robót budowlanych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel1/PN/24246/2026 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na „Budowę zasilania energetycznego obozowiska” w Trzebieniu wraz z uzyskaniem decyzji formalno-prawnych niezbędnych do rozpoczęcia robót budowlanych
BeschreibungOpracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na „Budowę zasilania energetycznego obozowiska” w Trzebieniu wraz z uzyskaniem decyzji formalno-prawnych niezbędnych do rozpoczęcia robót budowlanych.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungOpracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na „Budowę zasilania energetycznego obozowiska” w Trzebieniu wraz z uzyskaniem decyzji formalno-prawnych niezbędnych do rozpoczęcia robót budowlanych
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje skorzystania z opcji na zasadach określonych w art. 441 ust 1 ustawy Prawo zamówień publicznych