See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het aanstellen van een architectenteam voor het ontwerp en opvolgen van de werken van de restauratie van het kasteel van Huizingen
Beschreibung: Het Kasteel van Huzingen en het domein errond is eigendom van Provincie VlaamsBrabant. De Stichting van Openbaar Nut Erfgoedstichting Vlaams-Brabant (verder: ERF) sloot een erfpacht af met de provincie Vlaams-Brabant om het exterieur van het kasteel te restaureren. De opdrachtgevers wensen het monument te restaureren. Dit proces zal gefaseerd verlopen. Na de werkzaamheden moet het kasteel dienst kunnen blijven doen als horecazaak. Deze opdracht bestaat aldus uit een vast deel en twee voorwaardelijke delen, waarbij de uitvoering van het voorwaardelijke deel afhankelijk wordt gesteld van de afzonderlijke officiële beslissing van de opdrachtgever, met name ERF, voor zover de eigenaar, namelijk het bovenlokaal bestuur Provincie Vlaams-Brabant, een eensluidende beslissing neemt dienaangaande. De opdrachtgever behoudt zich aldus het recht voor om deze opdracht na uitvoering van het vaste gedeelte stop te zetten en verbindt zich enkel tot het vaste deel na de gunning van deze opdracht.
Interne Kennung: ERF-23-01-F02__2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Het Kasteel van Huzingen en het domein errond is eigendom van Provincie VlaamsBrabant. De Stichting van Openbaar Nut Erfgoedstichting Vlaams-Brabant (verder: ERF) sloot een erfpachtaf met de provincieVlaams-Brabantom hetexterieur van hetkasteel te restaureren. De opdrachtgeverswensenhet monumentte restaureren.Dit proces zal gefaseerd verlopen.Na de werkzaamheden moet het kasteeldienst kunnen blijven doen als horecazaak. Deze opdracht bestaat aldus uit een vast deel en tweevoorwaardelijke delen, waarbij de uitvoeringvan het voorwaardelijke deel afhankelijk wordt gesteld van deafzonderlijke officiële beslissingvan de opdrachtgever, met name ERF, voor zover de eigenaar, namelijk het bovenlokaal bestuur Provincie Vlaams-Brabant, een eensluidende beslissing neemt dienaangaande. De opdrachtgever behoudt zich aldus het recht voor om deze opdracht na uitvoering van het vaste gedeelte stop te zettenen verbindt zich enkel tot het vaste deel na de gunning van deze opdracht.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92522200 Maßnahmen zur Erhaltung von historischen Gebäuden