See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Gazy medyczne oraz gazy techniczne, argon, azot ciekły wraz z dzierżawą butli i zbiorników”.
Beschreibung: „Gazy medyczne oraz gazy techniczne, argon, azot ciekły wraz z dzierżawą butli i zbiorników”.
Interne Kennung: NLZ.2026.271.01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Produkty medyczne wraz z dzierżawą zbiornika butli
Beschreibung: produkty medyczne wraz z dzierżawą zbiornika butli
Interne Kennung: część nr 1:Produkty medyczne wraz z dzierżawą zbiornika butli
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji max 50%
Los: LOT-0002
Titel: 2.Produkty medyczne wraz z dzierżawą zbiornika i butli
Beschreibung: Produkty medyczne wraz z dzierżawą zbiornika i butli
Interne Kennung: część nr 2:Produkty medyczne wraz z dzierżawą zbiornika i butli
Los: LOT-0003
Titel: 3.Produkty medyczne wraz z dzierżawą zbiornika i butli
Interne Kennung: część nr 3:Produkty medyczne wraz z dzierżawą zbiornika i butli
Los: LOT-0004
Titel: 4.Produkty medyczne wraz z dzierżawą zbiornika i butli
Beschreibung: 4.Produkty medyczne wraz z dzierżawą zbiornika i butli
Interne Kennung: część nr 4:Produkty medyczne wraz z dzierżawą zbiornika i butli
Los: LOT-0005
Titel: 5.Gaz Argon 5,0 o zwiększonej czystości
Beschreibung: 5.Gaz Argon 5,0 o zwiększonej czystości
Interne Kennung: część nr 5:Gaz Argon 5,0 o zwiększonej czystości
Los: LOT-0006
Titel: 6. Produkty medyczne wraz z dzierżawą zbiornika do azotu ciekłego
Beschreibung: 6. Produkty medyczne wraz z dzierżawą zbiornika do azotu ciekłego
Interne Kennung: część nr 6: Produkty medyczne wraz z dzierżawą zbiornika do azotu ciekłego
Los: LOT-0007
Titel: 7. Produkty techniczne wraz z dzierżawą butli i sprzętu
Beschreibung: 7. Produkty techniczne wraz z dzierżawą butli i sprzętu
Interne Kennung: część nr 7:Produkty techniczne wraz z dzierżawą butli i sprzętu
Los: LOT-0008
Titel: 8.Czynniki chłodnicze wraz z dzierżawą butli i sprzętu
Beschreibung: 8.Czynniki chłodnicze wraz z dzierżawą butli i sprzętu
Interne Kennung: część nr 8:Czynniki chłodnicze wraz z dzierżawą butli i sprzętu
Los: LOT-0009
Titel: 9. Produkty medyczne wraz z dzierżawą zbiornika butli
Beschreibung: 9.Produkty medyczne wraz z dzierżawą zbiornika butli
Interne Kennung: część nr 9:Produkty medyczne wraz z dzierżawą zbiornika butli
Los: LOT-0010
Titel: 10.Gaz Argon do wykonywania procedury krioablacji
Beschreibung: 10.Gaz Argon do wykonywania procedury krioablacji
Interne Kennung: część nr 10: Gaz Argon do wykonywania procedury krioablacji