10888-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe albo innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe na terenie Miasta i Gminy Białobrzegi w okresie 32 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe albo innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe na terenie Miasta i Gminy Białobrzegi w okresie 32 miesięcy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja w okresie 32 miesięcy na terenie Miasta i Gminy Białobrzegi: 1) usługi odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe albo innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe, 2) zagospodarowanie odpadów komunalnych zgodnie z obowiązującym prawem i przepisami wynikającymi z WPGO dla Mazowsza. 3) mycie i dezynfekcja pojemników na odpady zmieszane i odpady biodegradowalne w budownictwie wielorodzinnym 2 razy w roku po uzgodnieniu terminu z zarządcą nieruchomości wielolokalowej 4) wyposażenie i obsługa gminnego punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych – PSZOK. Przedmiot zamówienia został opisany przez Zamawiającego w „Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, które polegać może na powtórzeniu tego samego rodzaju usług co w zamówieniu podstawowym przez okres kolejnych 12 miesięcy