See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury lokalizacyjnej i diagnostycznej do linii kablowych SN i nn wraz z zabudową na pojazdach na potrzeby PGE Energetyka Kolejowa S.A
Beschreibung: Dostawa aparatury lokalizacyjnej i diagnostycznej do linii kablowych SN i nn wraz z zabudową na pojazdach na potrzeby PGE Energetyka Kolejowa S.A
Interne Kennung: POST/HZ/EK/HZL/00503/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa aparatury lokalizacyjnej i diagnostycznej do linii kablowych SN i nn wraz z zabudową na pojazdach na potrzeby PGE Energetyka Kolejowa S.A.
Beschreibung: Dostawa aparatury lokalizacyjnej i diagnostycznej do linii kablowych SN i nn wraz z zabudową na pojazdach na potrzeby PGE Energetyka Kolejowa S.A.
Interne Kennung: POST/HZ/EK/HZL/00503/2026