108919-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinsoftwarepaket – „Zakup niezbędnego sprzętu oraz oprogramowania w celu zwiększenia poziomu transformacji cyfrowej w Szpitalu Czerniakowskim sp. z o.o.”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zakup niezbędnego sprzętu oraz oprogramowania w celu zwiększenia poziomu transformacji cyfrowej w Szpitalu Czerniakowskim sp. z o.o.”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i wdrożenie nowoczesnej infrastruktury informatycznej, która umożliwi rozwój oraz bezpieczne i wydajne świadczenie usług cyfrowych w Szpitalu Czerniakowskim sp. z o.o. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung04/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 79132000 Beglaubigungsdienste, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie uwzględnia w zamówieniu opcji.