2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa tablic rejestracyjnych (aluminiowych) do Urzędu Miejskiego Wrocławia wraz z usługą odbioru i złomowania tablic
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa tablic rejestracyjnych (aluminiowych) do Urzędu Miejskiego Wrocławia wraz z usługą odbioru i złomowania tablic
Interne Kennung: ZP/PN/4/2026/WSO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44423400 Schilder und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001