See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Gierałtowice oraz obsługa gminnego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych w każdym z 4 sołectw gminy Gierałtowice, tj. w Gierałtowicach, Przyszowicach, Paniówkach i Chudowie oraz obsługę gminnego punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych, w sposób zapewniający osiągnięcie wymaganych poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Zamówienie obejmuje również wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w pojemniki na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, worki i pojemniki na komunalne odpady segregowane (papier, metal, tworzywa sztuczne i szkło), pojemniki na bioodpady oraz utrzymanie pojemników w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres świadczenia usług został zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Wykonawca obowiązany jest zapoznać się z SWZ wraz z załącznikami. Stosownie do art. 95 ust. 1 Pzp Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2023r. poz. 1465 z późn.zm.), osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia: kierowca i ładowacz tj. osoby wykonujące czynności związane z obsługą pojazdów do odbierania odpadów komunalnych. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji oraz egzekwowania wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę zostały określone we Wzorze Umowy (Załączniki nr 2 do swz) oraz OPZ (Załączniki nr 1 do swz ). Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji umowy oraz możliwość wprowadzenia zmian do umowy opisano w projekcie umowy (Załączniki nr 2 do swz). Termin wykonania zamówienia obejmuje okres od dnia 01.07.2024 r. do dnia 30.06.2026 r. Jeżeli zawarcie umowy nastąpi po dniu 01.07.2024 r. – obowiązujący jest termin wykonania zamówienia: od daty zawarcia umowy do 30.06.2026 r. Termin wyposażenia nieruchomości zamieszkałych w pojemniki do zbierania odpadów - najpóźniej do dnia 30.06.2024r. Jeżeli zawarcie umowy nastąpi po dniu 01.07.2024 nieruchomości zamieszkałe należy wyposażyć w pojemniki przed rozpoczęciem realizacji umowy.
Interne Kennung: PN/1/2024
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych w każdym z 4 sołectw gminy Gierałtowice, tj. w Gierałtowicach, Przyszowicach, Paniówkach i Chudowie oraz obsługę gminnego punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych, w sposób zapewniający osiągnięcie wymaganych poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Zamówienie obejmuje również wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w pojemniki na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, worki i pojemniki na komunalne odpady segregowane (papier, metal, tworzywa sztuczne i szkło), pojemniki na bioodpady oraz utrzymanie pojemników w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres świadczenia usług został zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Wykonawca obowiązany jest zapoznać się z SWZ wraz z załącznikami. Stosownie do art. 95 ust. 1 Pzp Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2023r. poz. 1465 z późn.zm.), osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia: kierowca i ładowacz tj. osoby wykonujące czynności związane z obsługą pojazdów do odbierania odpadów komunalnych. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji oraz egzekwowania wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę zostały określone we Wzorze Umowy (Załączniki nr 2 do swz) oraz OPZ (Załączniki nr 1 do swz ). Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji umowy oraz możliwość wprowadzenia zmian do umowy opisano w projekcie umowy (Załączniki nr 2 do swz). Termin wykonania zamówienia obejmuje okres od dnia 01.07.2024 r. do dnia 30.06.2026 r. Jeżeli zawarcie umowy nastąpi po dniu 01.07.2024 r. – obowiązujący jest termin wykonania zamówienia: od daty zawarcia umowy do 30.06.2026 r. Termin wyposażenia nieruchomości zamieszkałych w pojemniki do zbierania odpadów - najpóźniej do dnia 30.06.2024r. Jeżeli zawarcie umowy nastąpi po dniu 01.07.2024 nieruchomości zamieszkałe należy wyposażyć w pojemniki przed rozpoczęciem realizacji umowy
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji