See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mięsa czerwonego, wędlin drobiowych i z mięsa czerwonego oraz drobiu do 6 WOG Ustka w 2026 roku.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa mięsa czerwonego, wędlin drobiowych i z mięsa czerwonego oraz drobiu do 6 WOG Ustka w 2026 roku, opisana szczegółowo w opisach przedmiotu zamówienia dla każdego zadania oddzielnie – załącznik do SWZ: Zadanie I – załącznik nr 3 a Zadanie II – załącznik nr 3 b Zadanie III – załącznik nr 3 c Postępowanie składa się z trzech zadań a Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub więcej zadań. Zadanie I – Dostawa mięsa czerwonego do 6 WOG w 2026 roku; Zadanie II – Dostawa wędlin z mięsa czerwonego, wędlin drobiowych i tłuszczy zwierzęcych do 6 WOG w 2026 roku; Zadanie III – Dostawa mięsa drobiowego do 6 WOG w 2026 roku;
Vorherige Bekanntmachung: 639688-2025
Interne Kennung: 67/WM/6WOG/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa mięsa czerwonego do 6 WOG w 2026 roku
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa – załącznik nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15111100 Rindfleisch, 15113000 Schweinefleisch
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu ilości zamówienia podstawowego zgodnie z formularzem cenowym. Chęć skorzystania z prawa opcji nie będzie wymagać zawarcia aneksu do nn. umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowane do Wykonawcy w formie pisemnej zgłoszenie oraz poprzez formularz zamówienia. W razie nieudzielenia zamówienia opcjonalnego Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne realizowane będzie na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa wędlin z mięsa czerwonego, wędlin drobiowych i tłuszczy zwierzęcych do 6 WOG w 2026 roku
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3b do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15114000 Innereien, 15131100 Wurstfleischerzeugnisse, 15131135 Geflügelwürste, 15131500 Geflügelerzeugnisse, 15412100 Tierfette
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa mięsa drobiowego do 6 WOG w 2026 roku.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3c do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 3
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel