See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odprowadzanie wód opadowych i roztopowych z ulic miasta Poznania systemem kanalizacji deszczowej w latach 2024 - 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odprowadzanie wód opadowych i roztopowych z ulic miasta Poznania systemem kanalizacji deszczowej w latach 2024-2025. Zawarta w wyniku postępowania umowa będzie określać standard wykonywanych usług oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia. Całkowita powierzchnia nawierzchni (spływu) – powierzchni trwałej szczelnej oraz powierzchni trwałej nieszczelnej wynosi 4 277 490 m2.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot niniejszego zamówienia określa formularz ofertowy stanowiący załącznik nr 1 do zaproszenia. Standard wykonywanych usług oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia określają zapisy wzoru umowy, której projekt stanowi załącznik nr 3 do zaproszenia. Usługa realizowana będzie w okresie 01.01.2024 r – 31.12.2025 r.
Interne Kennung: DZ.UI.341.108.2023