See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE DOSTAWY ASORTYMENTU MEDYCZNEGO RÓŻNEGO RODZAJU NA POTRZEBY SZPITALI POMORSKICH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu medycznego różnego rodzaju na potrzeby Szpitali Pomorskich w 12 zadaniach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 658673-2025
Interne Kennung: D25C/251/N/31-78rj/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 Torebki na wymiociny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy torebek na wymiociny do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Radtkego 1, - 80-214 Gdańsk, ul. Smoluchowskiego 18. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. Zasady skorzystania z prawa opcji opisane zostały szczegółowo w załączniku nr 5 do SWZ (Projekt Umowy)
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 Ręczniki jednorazowego użytku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy ręczników jednorazowego użytku do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Radtkego 1, - 80-214 Gdańsk, ul. Smoluchowskiego 18. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 Płachty foliowe wypadkowe, kołnierze ortopedyczne, stazy taktyczne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy płacht foliowych, kołnierzy ortopedycznych, staz taktycznych do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Radtkego 1, - 80-214 Gdańsk, ul. Smoluchowskiego 18. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 Prześcieradła papierowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy prześcieradeł papierowych do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Radtkego 1, - 80-214 Gdańsk, ul. Smoluchowskiego 18. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 Wzierniki uszne, osłona do lampy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wzierników usznych, osłon do lampy do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Radtkego 1, - 80-214 Gdańsk, ul. Smoluchowskiego 18. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 Worki na mocz z zastawką, wieszaki do worków
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy worków na mocz z zastawką, wieszaków do worków do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Radtkego 1, - 80-214 Gdańsk, ul. Smoluchowskiego 18. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 Okularki do fototerapii
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy okularków do fototerapii do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Radtkego 1, - 80-214 Gdańsk, ul. Smoluchowskiego 18. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 Maska medyczna wiązana na troki
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy masek medycznych wiązanych na troki do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 12