See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie przez pielęgniarki/pielęgniarzy/położne/położnych, świadczeń zdrowotnych w zakresie usług pielęgniarskich w Klinice Neonatologii – Intensywna Terapia Noworodka wraz z Ambulansem „N”
Beschreibung: Udzielanie przez pielęgniarki/pielęgniarzy/położne/położnych, świadczeń zdrowotnych w zakresie usług pielęgniarskich w Klinice Neonatologii – Intensywna Terapia Noworodka wraz z Ambulansem „N”
Interne Kennung: 06/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141100 Dienstleistungen von Hebammen
5. Los
Los: LOT-0001