2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Bystra-Sidzina w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.”
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu Gminy Bystra-Sidzina w okresie od 1 stycznia 2025 do 31 grudnia 2025 r. Zadanie dotyczy: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych dotyczy nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, ale powstają odpady komunalne położonych na terenie Gminy Bystra-Sidzina w okresie od 1 stycznia 2025 roku do 31 grudnia 2025 roku.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu Gminy Bystra-Sidzina w okresie od 1 stycznia 2025 do 31 grudnia 2025 r. Zadanie dotyczy: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych dotyczy nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy, ale powstają odpady komunalne położonych na terenie Gminy Bystra-Sidzina w okresie od 1 stycznia 2025 roku do 31 grudnia 2025 roku.