See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AD/ZP/112/25 Sprzedaż i dostawa sprzętu komputerowego, drukarek, telefonów, okularów VR i oprogramowania dla projektu „Czas zawodowców dla Wielkopolski”
Beschreibung: „Sprzedaż i dostawa sprzętu komputerowego, drukarek, telefonów, okularów VR i oprogramowania”, z podziałem na części: Pakiet I Sprzedaż i dostawa sprzętu komputerowego, drukarek, w tym drukarek 3D, telefonów i oprogramowania Pakiet II Sprzedaż i dostawa wyposażenia laboratorium w zakresie okularów VR
Vorherige Bekanntmachung: 648742-2025
Interne Kennung: AD/ZP/112/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer, 30237460 Computertastaturen, 30237410 Computermäuse, 39130000 Büromöbel, 30232100 Drucker und Plotter, 32250000 Mobilfunkgeräte, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30230000 Computerbezogene Geräte, 38600000 Optische Instrumente
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: AD/ZP/112/25 „Sprzedaż i dostawa sprzętu komputerowego, drukarek, telefonów, okularów VR i oprogramowania”, z podziałem na części: Pakiet I Sprzedaż i dostawa sprzętu komputerowego, drukarek, w tym drukarek 3D, telefonów i oprogramowania
Beschreibung: Sprzedaż i dostawa sprzętu komputerowego, drukarek, telefonów, okularów VR i oprogramowania”, z podziałem na części: Pakiet I Sprzedaż i dostawa sprzętu komputerowego, drukarek, w tym drukarek 3D, telefonów i oprogramowania
Interne Kennung: AD/ZP/112/1/25
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer, 30237460 Computertastaturen, 30237410 Computermäuse, 39130000 Büromöbel, 30232100 Drucker und Plotter, 32250000 Mobilfunkgeräte
Los: LOT-0006
Titel: AD/ZP/112/25 „Sprzedaż i dostawa sprzętu komputerowego, drukarek, telefonów, okularów VR i oprogramowania”, z podziałem na części: Pakiet II Sprzedaż i dostawa wyposażenia laboratorium w zakresie okularów VR
Beschreibung: „Sprzedaż i dostawa sprzętu komputerowego, drukarek, telefonów, okularów VR i oprogramowania”, z podziałem na części: Pakiet II Sprzedaż i dostawa wyposażenia laboratorium w zakresie okularów VR
Interne Kennung: AD/ZP/112/2/25
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30230000 Computerbezogene Geräte