2. Verfahren
Verfahren
Titel: zakup i dostawa odczynników laboratoryjnych oraz materiałów do badań patomorfologicznych dla potrzeb Radomskiego Szpitala Specjalistycznego
Beschreibung: Część nr 2 - odczynniki do badań z zakresu chemii klinicznej i immunochemiczne wraz z dzierżawą analizatorów
Interne Kennung: RSS/SZP/P-15/2021
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 2 - odczynniki do badań z zakresu chemii klinicznej i immunochemiczne wraz z dzierżawą analizatorów
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien