2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstverlening dierenasiel - gemeente Almere
Beschreibung: Het contracteren van één partij die de gehele dienstverlening verzorgt voor eigen rekening en risico waarvoor een vaste jaarlijkse vergoeding ter beschikking wordt gesteld. Daarbij wordt ook de verantwoordelijkheid voor het (voor eigen rekening en risico) realiseren van geschikte huisvesting. 450.000
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85210000 Haustierzuchten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het contracteren van één partij die de gehele dienstverlening verzorgt voor eigen rekening en risico waarvoor een vaste jaarlijkse vergoeding ter beschikking wordt gesteld. Daarbij wordt ook de verantwoordelijkheid voor het (voor eigen rekening en risico) realiseren van geschikte huisvesting. 1
Interne Kennung: 1