2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia meblowego do siedziby Sinfonii Varsovii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia meblowego do siedziby Sinfonii Varsovii Część 1 – Dostawa mebli wykonywanych na wymiar wraz z ich montażem i dodatkowym wyposażeniem Część 2 – Dostawa mebli i wyposażenia ruchomego gotowego Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ). Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w załączniku nr 2 do SWZ – Wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/PN/14/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121000 Schreibtische und Tische, 44411000 Sanitärerzeugnisse, 39141200 Arbeitsplatten, 39141100 Schränke und Regale, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 38622000 Spiegel, 39141000 Küchenmöbel, 38622000 Spiegel, 39136000 Kleiderbügel und -haken, 39151000 Diverse Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Dostawa mebli wykonywanych na wymiar wraz z ich montażem i dodatkowym wyposażeniem. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ)
Interne Kennung: Część 1 – Dostawa mebli wykonywanych na wymiar wraz z ich montażem i dodatkowym wyposażeniem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121000 Schreibtische und Tische, 44411000 Sanitärerzeugnisse, 39141200 Arbeitsplatten, 39141100 Schränke und Regale, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 38622000 Spiegel
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Dostawa mebli i wyposażenia ruchomego gotowego. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ
Interne Kennung: Część 2 – Dostawa mebli i wyposażenia ruchomego gotowego
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39136000 Kleiderbügel und -haken, 39151000 Diverse Möbel