109190-2026 - Ergebnis
Tschechien – Netzausrüstung – Dodávka HW a SW IT řešení pro posílení kyberbezpečnosti II (VZ 018)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka HW a SW IT řešení pro posílení kyberbezpečnosti II (VZ 018)
BeschreibungVeřejná zakázka spočívá v dodávce HW a SW uvedených v bodě 2.3 zadávací dokumentace
Interne Kennung49/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Titelčást 1
BeschreibungPořízení vysokorychlostních síťových infrastrukturních prvků
Interne Kennungčást 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změny nabídkové ceny pouze při změně sazeb daně z přidané hodnoty. Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu trvání smlouvy na plnění předmětu této veřejné zakázky, jestliže dojde k odstoupení zadavatele od takové smlouvy pro podstatné porušení smlouvy dodavatelem. Zadavatel je v takovém případě oprávněn obrátit se s žádostí o uzavření smlouvy na jiného účastníka.
LosLOT-0002
Titelčást 2
BeschreibungPořízení next generation firewallu a pokročilých bezpečnostních funkcí pro řízení a dohled
Interne Kennungčást 2