See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługi mechaniczne na rzecz Kopalni Soli "Wieliczka" - in house”
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego: 1) usług technicznych, 2) usług technicznych świadczonych w podziemnych wyrobiskach Zakładu Kopalni Soli „Wieliczka”, zwanych dalej „górniczymi usługami technicznymi”, 3) usług polegających na obsłudze i bieżącej konserwacji instalacji przemysłowych wód i solanek zlokalizowanych na powierzchni, 4) usług polegających na stałym nadzorze nad urządzeniami poddozorowymi, 5) usług w zakresie prowadzenia gospodarki narzędziowej w zakresie elektronarzędzi stanowiących własność Zamawiającego.
Interne Kennung: KSW/2025/TRG/151
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262670 Metallbauarbeiten, 98395000 Schlosserdienste, 42415110 Gabelstapler, 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262670 Metallbauarbeiten, 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste, 42415110 Gabelstapler, 98395000 Schlosserdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: I. Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia na rzecz Zamawiającego maksymalnie 30 000 (słownie: trzydzieści tysięcy) roboczogodzin usług technicznych lub górniczych usług technicznych. W ramach maksymalnej ilości roboczogodzin usług technicznych, zostanie zlecone przez Zamawiającego wykonanie 15 000 (słownie: piętnaście tysięcy) roboczogodzin usług technicznych lub górniczych usług technicznych. Zlecenie wykonywania pozostałej części, tj. 15 000 (słownie: piętnaście tysięcy) roboczogodzin usług technicznych lub górniczych usług technicznych będzie zależało od potrzeb Zamawiającego (prawo opcji) uzasadnionych robotami wykonywanymi w wyrobiskach podziemnych Kopalni Soli „Wieliczka” oraz na powierzchni oraz występującymi awariami. Oznacza to, że Zamawiający może zrezygnować w tym zakresie ze zlecenia wykonania całości lub części usług. II. Przystąpienie przez Wykonawcę do świadczenia usług prowadzenia gospodarki narzędziowej objęte jest prawem opcji Zamawiającego, uzależnionym od przygotowania infrastruktury lokalowej i teletechnicznej oraz możliwości finansowych Zamawiającego. O skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę na co najmniej 14 dni przed wskazanym terminem rozpoczęcia świadczenia usług prowadzenia gospodarki narzędziowej.