2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad robotami w ramach inwestycji pn.: „Budowa budynku z funkcją mieszkalno-usługową na potrzeby środowiskowego domu samopomocy oraz placówki wsparcia dziennego dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną”.
Beschreibung: Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad robotami w ramach inwestycji pn.: „Budowa budynku z funkcją mieszkalno-usługową na potrzeby środowiskowego domu samopomocy oraz placówki wsparcia dziennego dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71631300 Technische Gebäudeüberwachung, 71521000 Baustellenüberwachung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: UD-XVIII-WZP.271.3.2026