See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi w zakresie odbierania, transportu i przekazania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Krosno Odrzańskie do zagospodarowania w instalacji komunalnej wraz z obsługą Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ul. Wiejskiej 12 w Krośnie Odrzańskim, przez okres 48 miesięcy tj.: w okresie od 1.02.2026 r. do 31 stycznia 2030 r.
Beschreibung: 1: „Świadczenia usługi w zakresie odbierania, transportu i przekazania części odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Krosno Odrzańskie do zagospodarowania w instalacji komunalnej w Kunowicach należącej do firmy „ZUO INTERNATIONAL” Sp. z o.o. z siedzibą w Kunowicach, przy ul. Słubickiej 50, 69-100 Słubice wraz z obsługą Gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na okres 48 miesięcy w latach 2026-2030”; 2: „Świadczenia usługi w zakresie odbierania, transportu i przekazania odpadów komunalnych do zagospodarowania w instalacji komunalnej w Kunowicach należącej do firmy „ZUO INTERNATIONAL” Sp. z o.o. z siedzibą w Kunowicach, przy ul. Słubickiej 50, 69-100 Słubice, o kodzie 20 02 01 odpady ulegające biodegradacji, pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Krosno Odrzańskie oraz z Gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Krośnie Odrzańskim na okres 48 miesięcy w latach 2026-2030”; 3: „Świadczenia usługi w zakresie odbierania, transportu i przekazania odpadów komunalnych do zagospodarowania firmie Elektrorecykling Spółka Akcyjna, z siedzibą Sękowo 59, 64-300 Nowy Tomyśl, o kodach: 20 01 21* lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć; 20 01 23* urządzenia zawierające freony; 20 01 35* zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21 i 20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki; 20 01 36 zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 i 20 01 35, pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Krosno Odrzańskie oraz z Gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Krośnie Odrzańskim na okres 48 miesięcy w latach 2026-2030”; 4: „Świadczenia usługi w zakresie odbierania, transportu i przekazania odpadów komunalnych do zagospodarowania w instalacji komunalnej w Krośnie Odrzańskim przy ul. Gubińskiej 40 należącej do firmy Recykl Organizacja Odzysku Spółka Akcyjna, z siedzibą ul. Letnia 3, 63-100 Śrem, o kodzie 16 01 03 zużyte opony, pochodzących z Gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Krośnie Odrzańskim na okres 24 miesięcy w latach 2026-2028”.
Vorherige Bekanntmachung: 36474-2026
Interne Kennung: IR.271.1.2026.RS
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1: „Świadczenia usługi w zakresie odbierania, transportu i przekazania części odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Krosno Odrzańskie do zagospodarowania w instalacji komunalnej w Kunowicach należącej do firmy „ZUO INTERNATIONAL” Sp. z o.o. z siedzibą w Kunowicach, przy ul. Słubickiej 50, 69-100 Słubice wraz z obsługą Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na okres 48 miesięcy w latach 2026-2030”; 2: „Świadczenia usługi w zakresie odbierania, transportu i przekazania odpadów komunalnych do zagospodarowania w instalacji komunalnej w Kunowicach należącej do firmy „ZUO INTERNATIONAL” Sp. z o.o. z siedzibą w Kunowicach, przy ul. Słubickiej 50, 69-100 Słubice, o kodzie 20 02 01 odpady ulegające biodegradacji, pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Krosno Odrzańskie oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Krośnie Odrzańskim na okres 48 miesięcy w latach 2026-2030”; 3: „Świadczenia usługi w zakresie odbierania, transportu i przekazania odpadów komunalnych do zagospodarowania firmie Elektrorecykling Spółka Akcyjna, z siedzibą Sękowo 59, 64-300 Nowy Tomyśl, o kodach: 20 01 21* lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć; 20 01 23* urządzenia zawierające freony; 20 01 35* zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21 i 20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki; 20 01 36 zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 i 20 01 35, pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Krosno Odrzańskie oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Krośnie Odrzańskim na okres 48 miesięcy w latach 2026-2030”; 4: „Świadczenia usługi w zakresie odbierania, transportu i przekazania odpadów komunalnych do zagospodarowania w instalacji komunalnej w Krośnie Odrzańskim przy ul. Gubińskiej 40 należącej do firmy Recykl Organizacja Odzysku Spółka Akcyjna, z siedzibą ul. Letnia 3, 63-100 Śrem, o kodzie 16 01 03 zużyte opony, pochodzących z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Krośnie Odrzańskim na okres 24 miesięcy w latach 2026-2028”.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen