See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Benchmarking klastrów w Polsce-edycja 2024
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu badawczego pn. „Benchmarking klastrów w Polsce – edycja 2024”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej SWZ), zwany dalej Opisem przedmiotu zamówienia (dalej OPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 570609-2024
Interne Kennung: p/172/DAS/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79315000 Sozialforschung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Benchmarking klastrów w Polsce – edycja 2024