109295-2025 - Wettbewerb
Polen – Allgemeine Managementberatung – Call for Tenders 1/2025 EuOrganic
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Call for Tenders 1/2025 EuOrganic
Beschreibung: Opis: Procedura ma na celu wyłonienie wykonawcy zadań i osiągnięcie celów określonych w projekcie promocji artykułów spożywczych wysokiej jakości, projekt EU Organic AGRI MULTI 101095521, którego beneficjentem są organizacje ekologiczne " Polska Ekologia" z Polski i BioRomania z Rumunii In English : The procedure aims to select a contractor for the tasks and achieving the goals set out in the project for the promotion of high quality food products, EU Organic AGRI MULTI project 101095521, the beneficiary of which are the ecological organizations "Polska Ekologia" from Poland and BioRomania from Romania
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79411000 Allgemeine Managementberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Call for Tenders 1/2025 EUOrganic
Beschreibung: Wybór wykonawcy zadań i celów projektu Eu Organic wg specyfikacji opublikowanej pod linkiem https://1drv.ms/f/s!Ar63l1bbmNSFZ1UVs9Gdxq-i_2Q i na stronach obu organizacji: www.polskaekologia.org www.asociatia.bio Dokumenty zamówienia są udostępnione bezpłatnie, w sposób nieograniczony i pełny, bezpośredni. Projekt promuje ekologiczną żywność na rynkach państw trzecich : Serbia, Egipt i ZEA. Obie organizacje od początku swojego istnienia zaangażowały się w promowanie ekologicznej metody produkcji wśród producentów, otwieranie rynku na produkty ekologiczne oraz zwiększenie świadomości i wiedzy wśród interesariuszy i konsumentów. Głównymi celami Eu Organic są poprawa konkurencyjności produktów organicznych z Polski i Rumunii na w.w rynkach oraz zwiększenie rozpoznawalności produktów z unijnym znakiem ekologicznym.Wybrany zestaw komunikacji i działań pozwoli dotrzeć do zidentyfikowanej grupy odbiorców i zapewni osiągnięcie celów na koniec 28 miesięcznego okresu realizacji. In English : Selection of a contractor for tasks under the EUOrganic project according to specification publish under the link https://1drv.ms/f/s!Ar63l1bbmNSFZ1UVs9Gdxq-i_2Q as well as on websites www.polskaekologia.org and www.asociatia.bio The procurement documents are available for unrestricted and full, direct access, free of charge. Project EU Organic is dedicated to promotion of organic food on markets: Serbia,Egypt nad UAE. Both organization have been involved, since establishment, for promoting the organic production methods among producers, opening the markets to organic products and increasing awareness and knowledge among stakeholders and consumers. Eu Organic main objectives are to improve competitiveness of the organic products from Romania and Poland in the three markets. The selected communication and activities mix for reaching the identified audience will make sure that the objectives will be met at the end of 28 months period of the project.
Los: LOT-0002
Beschreibung: Wybór wykonawcy zadań i celów projektu Eu Organic wg specyfikacji opublikowanej pod linkiem https://1drv.ms/f/s!Ar63l1bbmNSFZ1UVs9Gdxq-i_2Q i na stronach obu organizacji: www.polskaekologia.org i www.asociatia.bio Dokumenty zamówienia są udostępnione bezpłatnie, w sposób nieograniczony i pełny, bezpośredni. Projekt promuje ekologiczną żywność na rynkach państw trzecich : Serbia, Egipt i ZEA. Obie organizacje od początku swojego istnienia zaangażowały się w promowanie ekologicznej metody produkcji wśród producentów, otwieranie rynku na produkty ekologiczne oraz zwiększenie świadomości i wiedzy wśród interesariuszy i konsumentów. Głównymi celami Eu Organic są poprawa konkurencyjności produktów organicznych z Polski i Rumunii na w.w rynkach oraz zwiększenie rozpoznawalności produktów z unijnym znakiem ekologicznym.Wybrany zestaw komunikacji i działań pozwoli dotrzeć do zidentyfikowanej grupy odbiorców i zapewni osiągnięcie celów na koniec 28 miesięcznego okresu realizacji. In English : Selection of a contractor for tasks under the EUOrganic project according to specification publish under the link https://1drv.ms/f/s!Ar63l1bbmNSFZ1UVs9Gdxq-i_2Q as well as on websites www.polskaekologia.org and www.asociatia.bio The procurement documents are available for unrestricted and full, direct access, free of charge. Project EU Organic is dedicated to promotion of organic food on markets: Serbia,Egypt nad UAE. Both organization have been involved, since establishment, for promoting the organic production methods among producers, opening the markets to organic products and increasing awareness and knowledge among stakeholders and consumers. Eu Organic main objectives are to improve competitiveness of the organic products from Romania and Poland in the three markets. The selected communication and activities mix for reaching the identified audience will make sure that the objectives will be met at the end of 28 months period of implementation.
Interne Kennung: 1/2025
Haupteinstufung (cpv): 79411100 Beratungsdienste im Bereich Wirtschaftsförderung