109324-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Wartungs- und Reparaturdienste für Spezialteile von Fahrzeugen – Preventief- en correctief onderhoud en keuringen van de waterpompen en de achteropbouw van brandweervoertuigen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Preventief- en correctief onderhoud en keuringen van de waterpompen en de achteropbouw van brandweervoertuigen
Beschreibung: De VRF is opzoek naar een Opdrachtnemer die o.a. de volgende werkzaamheden kan verrichten: • Het onderhouden en keuren van ca. 125 pompen (het uitvoeren van het onderhoud aan haspels, blusmonitor en PTO-as); • Het uitvoeren van capaciteitstesten; • Het onderhoud aan de achteropbouw ca. 98 (de rolluiken, ladderrek, draaikasten, schuiflades, opbouwverlichting en de lichtmast). Het onderhouden en keuren van ca. 100 pompen (het uitvoeren van het onderhoud aan haspels, blusmonitor en PTO-as); Het onderhoud aan de achteropbouw ca. 90 (de rolluiken, ladderrek, draaikasten, schuiflades, opbouwverlichting en de lichtmast).
Interne Kennung: VRF-2025-02610
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50116000 Wartungs- und Reparaturdienste für Spezialteile von Fahrzeugen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen, 50511000 Reparatur und Wartung von Pumpen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De VRF is opzoek naar een Opdrachtnemer die o.a. de volgende werkzaamheden kan verrichten: • Het onderhouden en keuren van ca. 100 pompen (het uitvoeren van het onderhoud aan haspels, blusmonitor en PTO-as); • Het uitvoeren van capaciteitstesten; • Het onderhoud aan de achteropbouw ca. 90 (de rolluiken, ladderrek, draaikasten, schuiflades, opbouwverlichting en de lichtmast). Het onderhouden en keuren van ca. 100 pompen (het uitvoeren van het onderhoud aan haspels, blusmonitor en PTO-as); Het onderhoud aan de achteropbouw ca. 90 (de rolluiken, ladderrek, draaikasten, schuiflades, opbouwverlichting en de lichtmast).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Bij toevoeging van andere pompen.