109331-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów o kodzie ex 19 05 99 – inne niewymienione odpady (stabilizat) pochodzących z Instalacji MBP Zakład w Woli Suchożebrskiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów o kodzie ex 19 05 99 – inne niewymienione odpady (stabilizat) pochodzących z Instalacji MBP Zakład w Woli Suchożebrskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania poprzez składowanie (D5) odpadów o kodzie ex 19 05 99 - inne niewymienione odpady tzw. stabilizat wytwarzany w procesie biologicznego przetwarzania odpadu o kodzie 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 – frakcja 20-80 w instalacji MBP Zakładu Utylizacji Odpadów sp. z o. o. w Woli Suchożebrskiej, ul. Sokołowska 2.
Interne Kennung: Z/2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy PZP wyznacza termin składania ofert krótszy niż 35 dni z uwagi na to, że składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Menge: 9 500 Tonnen