2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego i materiałów medycznych
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa jednorazowego sprzętu medycznego i materiałów medycznych zgodnie z zapisami załącznika nr 2 do SWZ formularza asortymentowo-cenowego. Przedmiot zamówienia został podzielony na pakiety: Pakiet I – Sterylny zestaw do cięcia cesarskiego Pakiet II – Zestaw do pozyskania osocza bogatopłytkowego PRP Pakiet III – Osprzęt do resektoskopu
Vorherige Bekanntmachung: 826420-2025
Interne Kennung: DZP/PN/108/1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający w oparciu o art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp skrócił termin składania ofert. Ogłoszenie o profilu nabywcy zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej. Zamawiający zamieścił Ogłoszenie o profilu nabywcy oraz Wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert na własnej stronie internetowej w zakładce Profil Nabywcy.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wykonawca wraz z ofertą składa: 1) Formularz ofertowy - załącznik nr 1 do SWZ; 2) Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ; 3)Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) - załącznik nr 3 do SWZ; 4) Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia na podstawie art. 5k rozporządzenia 833/3014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 - załącznik nr 5 do SWZ; 5) Oświadczenie Wykonawcy Oświadczenie Wykonawcy, że zaoferowane w ofercie wyroby medyczne posiadają aktualne dokumenty potwierdzające dopuszczenie przedmiotu zamówienia do obrotu i używania zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022r. o wyrobach medycznych oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych albo rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/746 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro (o ile dotyczy) oraz z innymi obowiązującymi przepisami prawnymi w tym zakresie - dotyczy poz. objętych 8% stawką VAT) – Wykonawca składa oświadczenie na własnym druku; W razie wątpliwości Zamawiający zastrzega sobie możliwość wezwania Wykonawców o próbki oraz materiały informacyjne i dokumenty wskazane w opisie przedmiotu zamówienia. 6) Pełnomocnictwo w przypadku, gdy uprawnienie do podpisania oferty nie wynika z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej. Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania wraz z określeniem jego zakresu sporządzone w języku obcym przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks, 33141625 Diagnoseausrüstung, 33161000 Elektrochirurgieanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I - Sterylny zestaw do cięcia cesarskiego
Beschreibung: Dostawa sterylnego zestawu do cięcia cesarskiego zgodnie z zapisami załącznika nr 2 do SWZ formularza asortymentowo-cenowego.
Interne Kennung: DZP/PN/108a/1/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II - Zestaw do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego PRP
Beschreibung: Dostawa zestawu do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego PRP zgodnie z zapisami załącznika nr 2 do SWZ formularza asortymentowo-cenowego.
Interne Kennung: DZP/PN/108b/1/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung