2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tijdelijke schoolgebouw Mercuriusweg 1 Fase 3
Beschreibung: Het John Dewey college maakt tijdelijk gebruik van een tot onderwijslocatie getransformeerd kantoorgebouw aan de Mercuriusweg 1 (fase 1) en een tijdelijk schoolgebouw op mercuriusweg 1a (fase 2) te Den Haag. Wegens groei van het aantal leerlingen dient de locatie met tijdelijke huisvesting uitgebreid te worden met ca 972 m² BVO vanaf schooljaar 2026/2027 tot ca 2030 (fase 3). In 2030 wordt naar verwachting de nieuwbouw voor de school in de Binckhorst opgeleverd. De Gemeente Den Haag, afdeling Centrale Vastgoedorganisatie is opdrachtgever voor de realisatie van de tijdelijke huisvesting.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude
5. Los
Los: LOT-0000