See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy do apteki Szpitala i Ambulatorium z Izbą Przyjęć Zakładu Karnego Nr 1 w Łodzi produktów leczniczych, wyrobów medycznych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy do Oddziału Zewnętrznego w Łodzi Zakładu Karnego Nr 1 w Łodzi produktów leczniczych, określonych we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV) kodem o numerze 33600000 jako „produkty farmaceutyczne” i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego w szacunkowych ilościach oraz w asortymencie wskazanym w zestawieniach tabelarycznych stanowiących załączniki od numeru 1do 10 do specyfikacji warunków zamówienia. Części zamówienia: 1. Część I (pakiet nr 1) leki dermatologiczne 2. Cześć II (pakiet nr 2) układ moczowopłciowy z hormonami płciowymi i lekami hormonalnymi do stosowania wewnętrznego 3. Część III (pakiet nr 3) leki stosowane w zakażeniach 4. Część IV (pakiet nr 4) – układ mięśniowoszkieletowy, leki przeciwnowotworowe, immunomodulujące i przeciwpasożytnicze 5. Część V (pakiet nr 5) – ośrodkowy układ nerwowy 6. Część VI (pakiet nr 6) – leki pozostałe, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego, substancje recepturowe 7. Część VII (pakiet nr 7) – przewód pokarmowy, metabolizm, krew i układ krwiotwórczy 8. Cześć VIII (pakiet nr 8) – układ sercowo-naczyniowy 9. Część IX (pakiet nr 9) – układ oddechowy oraz leki stosowane w chorobach oczu i uszu 10. Część X (pakiet nr 10) – opatrunki specjalistyczne stosowane w leczeniu ran
Vorherige Bekanntmachung: 7629-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, termin składania ofert nie może być krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, tym nie mniej, zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Przesłanka ta ma charakter oceny, w piśmiennictwie i orzecznictwie wypracowane zostały jednak pewne wskazówki, jak powinno się rozumieć przedmiotowe pojęcia. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert wynika z konieczności zagwarantowania ciągłości zachowania dostaw leków zwłaszcza, brak ciągłości wpłynąłby na bezpieczeństwo i zdrowie osób osadzonych w jednostkach penitencjarnych okręgu łódzkiego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leki dermatologiczne
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy do Oddziału Zewnętrznego w Łodzi Zakładu Karnego Nr 1 w Łodzi produktów leczniczych, określonych jako „produkty farmaceutyczne” i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego w szacunkowych ilościach oraz w asortymencie wskazanym w zestawieniach tabelarycznych stanowiących załączniki do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33630000 Dermatika sowie Arzneimittel für das Muskel- und Skelettsystem
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W przypadku gdy w okresie obowiązywania umowy nastąpi zwiększenie liczby jednostek penitencjarnych wchodzących w skład okręgu łódzkiego, których ambulatoria z izbą chorych podlegać będą zaopatrywaniu przez funkcjonującą u Zamawiającego aptekę zakładową. Zamawiający, zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na zwiększeniu ilości zamówienia podstawowego. W związku z powyższym szacowana ilość zamawianego asortymentu może ulec zwiększeniu o ilości wskazane w zestawieniach asortymentowych wskazane jako opcja ( Prawo opcji nie dotyczy „pakietu nr 6 leki pozostałe, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego, substancje recepturowe”; „Pakiet nr 10 opatrunki specjalistyczne stosowane w leczeniu ran”), zakres pozycji asortymentowych objętych prawem opcji zawierają formularze cenowy dla poszczególnych pakietów
Los: LOT-0002
Titel: Układ moczowo-płciowy z hormonami płciowymi i lekami hormonalnymi do stosowania wewnętrznego
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33640000 Arzneimittel für das Urogenitalsystem sowie Hormone
Los: LOT-0003
Titel: Leki stosowane w zakażeniach
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Układ mięśniowo-szkieletowy, leki przeciwnowotworowe, immunomodulujące i przeciwpasożytnicze
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Ośrodkowy układ nerwowy
Interne Kennung: Część nr 5
Haupteinstufung (cpv): 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane
Los: LOT-0006
Titel: Leki pozostałe, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego, substancje recepturowe
Interne Kennung: Część nr 6
Haupteinstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0007
Titel: Przewód pokarmowy, metabolizm, krew i układ krwiotwórczy
Interne Kennung: Część nr 7
Haupteinstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33620000 Arzneimittel für Blut, Blut bildende Organe und das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0008
Titel: Układ sercowo-naczyniowy
Interne Kennung: Część nr 8
Haupteinstufung (cpv): 33620000 Arzneimittel für Blut, Blut bildende Organe und das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0009
Titel: Układ oddechowy oraz leki stosowane w chorobach oczu i uszu
Interne Kennung: Część nr 9
Haupteinstufung (cpv): 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
Los: LOT-0010
Titel: Opatrunki specjalistyczne stosowane w leczeniu ran
Interne Kennung: Część nr 10
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial