2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy do apteki Szpitala i Ambulatorium z Izbą Przyjęć Zakładu Karnego Nr 1 w Łodzi produktów leczniczych, wyrobów medycznych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego”- powtórka 2 pakiety
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy do Oddziału Zewnętrznego w Łodzi Zakładu Karnego Nr 1 w Łodzi produktów leczniczych, określonych we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV) kodem o numerze 33600000 jako „produkty farmaceutyczne” w szacunkowych ilościach oraz w asortymencie wskazanym w zestawieniach tabelarycznych stanowiących załączniki od numeru 1do 2 do specyfikacji warunków zamówienia. Części zamówienia: 1. Część I (pakiet nr 1) leki dermatologiczne 2. Część II (pakiet nr 2) – przewód pokarmowy, metabolizm, krew i układ krwiotwórczy
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, termin składania ofert nie może być krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, tym nie mniej, zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Przesłanka ta ma charakter oceny, w piśmiennictwie i orzecznictwie wypracowane zostały jednak pewne wskazówki, jak powinno się rozumieć przedmiotowe pojęcia. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert wynika z konieczności zagwarantowania ciągłości zachowania dostaw leków zwłaszcza, brak ciągłości wpłynąłby na bezpieczeństwo i zdrowie osób osadzonych w jednostkach penitencjarnych okręgu łódzkiego
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leki dermatologiczne
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy do Oddziału Zewnętrznego w Łodzi Zakładu Karnego Nr 1 w Łodzi produktów leczniczych, określonych jako „produkty farmaceutyczne” i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego w szacunkowych ilościach oraz w asortymencie wskazanym w zestawieniach tabelarycznych stanowiących załączniki do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W przypadku gdy w okresie obowiązywania umowy nastąpi zwiększenie liczby jednostek penitencjarnych wchodzących w skład okręgu łódzkiego, których ambulatoria z izbą chorych podlegać będą zaopatrywaniu przez funkcjonującą u Zamawiającego aptekę zakładową. Zamawiający, zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na zwiększeniu ilości zamówienia podstawowego. W związku z powyższym szacowana ilość zamawianego asortymentu może ulec zwiększeniu o ilości wskazane w zestawieniach asortymentowych wskazane jako opcja, zakres pozycji asortymentowych objętych prawem opcji zawierają formularze cenowy dla poszczególnych pakietów
Los: LOT-0002
Titel: Przewód pokarmowy, metabolizm, krew i układ krwiotwórczy