109539-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Schulmöbel – Úpravy a zřízení učeben a vybavení ZŠ a MŠ Okružní 57, Aš – část: nábytek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚpravy a zřízení učeben a vybavení ZŠ a MŠ Okružní 57, Aš – část: nábytek
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je dodávka a instalace nábytku. Složení, rozmístění a v některých učebnách i zhotovení silnoproudých a slaboproudých rozvodů vedených v nábytku. Vybavovat se budou prostory několika tříd, kabinetů, skladů a zázemí pro učitele se zasedací místností. Jedná se o zejména dodávku učitelských stolů a židlí, kateder, žákovských stolů a židlí, dodávku speciálních stolů do odborných učeben, dodávku skříněk, skříní a jejich nástavců, zasedacích stolů a o dodávku vybavení prostoru zázemí kuchyňkou a jídelním stolem s židlemi.
Interne KennungVZ/28/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensdle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenPro případ, kdy by vznikly okolnosti, které zadavatel nemohl ovlivnit, ani předvídat např. prodloužení námitkového řízení či případná rozhodnutí, která by bránila zadavateli a vítěznému dodavateli k uzavření smlouvy, zahájení a ukončení dodávek dle předpokládaných termínů, si zadavatel pro tyto případy či okolnosti vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ a účastníky upozorňuje, že pokud by vznikly výše uvedené okolnosti, bude v jejich důsledku před podpisem smlouvy upraven termín zahájení a ukončení dodávek. Tato změna závazku nemění celkovou povahu veřejné zakázky a v souladu s ust. § 222 odst. 2 ZZVZ se nepovažuje za podstatnou změnu závazku ze smlouvy.