109600-2026 - Ergebnis
Tschechien – Sonnenenergieanlage – Výstavba nových fotovoltaických zdrojů energie pro zajištění udržitelné výroby elektrické energie ve městě Jablonec nad Jizerou s akumulací energie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýstavba nových fotovoltaických zdrojů energie pro zajištění udržitelné výroby elektrické energie ve městě Jablonec nad Jizerou s akumulací energie
BeschreibungVýstavba nových fotovoltaických zdrojů energie pro zajištění udržitelné výroby elektrické energie ve městě Jablonec nad Jizerou s akumulací energie. Zakázka může být realizována ve spolupráci se subdodavateli. Rozsah projektu je stanoven Projektovou dokumentací a souvisejícím Výkazem výměr, které jsou přílohami zadávací dokumentace tohoto Projektu. Nové fotovoltaické elektrárny budou instalovány dle Projektové dokumentace celkem na pěti městských budovách o celkovém výkonu ve výši 204,4 kWp a shodné nebo větší využitelné kapacitě akumulace elektrické energie. Součástí akce je také provedení nové přípojky elektrické energie u jednoho z dílčích projektů výstavby FVE a oprava střechy u jednoho z daných objektů, které jsou přidruženými pracemi v rámci projektu.
Interne KennungVýstavba nových fotovoltaických zdrojů energie pro zajištění udržitelné výroby elektrické energie ve městě Jablonec nad Jizerou s akumulací energie
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPředmětem plnění je dodávka včetně instalace nových fotovoltaických zdrojů energie pro zajištění udržitelné výroby elektrické energie ve městě Jablonec nad Jizerou s akumulací energie. Předmět plnění je blíže specifikován v přílohách P1 až P9. Nové fotovoltaické elektrárny budou instalovány dle Projektové dokumentace celkem na pěti městských budovách o celkovém výkonu ve výši 204,4 kWp a shodné nebo větší využitelné kapacitě akumulace elektrické energie. Součástí akce je také provedení nové přípojky elektrické energie u jednoho z dílčích projektů výstavby FVE a oprava střechy u jednoho z daných objektů, které jsou přidruženými pracemi v rámci projektu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungenBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45261910 Dachreparatur
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45261910 Dachreparatur