109602-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör – [4WOG-1200.2712.5.2026] Zakup i dostawa artykułów biurowych dla jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu 4 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zgodnie z bieżącymi potrzebami w roku 2026.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: [4WOG-1200.2712.5.2026] Zakup i dostawa artykułów biurowych dla jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu 4 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zgodnie z bieżącymi potrzebami w roku 2026.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa artykułów biurowych dla jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu 4 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zgodnie z bieżącymi potrzebami w roku 2026. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki: • Załącznik nr 2 - Formularz cen jednostkowych. • Załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy. Wszystkie załączniki stanowią integralną część niniejszej SWZ.
Interne Kennung: 4WOG-1200.2712.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa artykułów biurowych dla jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu 4 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zgodnie z bieżącymi potrzebami w roku 2026.