109610-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Schmelzöfen – Dodávka technologie výroby oceli v EOP
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka technologie výroby oceli v EOP
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky „Dodávka technologie výroby oceli v EOP“ (dále také jen „Zakázka“) je dodávka technologického zařízení pro výrobu oceli v elektrické obloukové peci (dále také jen „EOP“) včetně dodání všech projektových dokumentací uvedených v zadávací dokumentaci k Zakázce (dále jen „Zadávací dokumentace“), a to zejména v čl. I odst. 1.4 Zadávací dokumentace, a také další související činnosti specifikované v Zadávací dokumentaci. Zakázka je zadávána formou Design & Build, tzn. vybraný dodavatel provede jak návrh a zpracování příslušných částí Projektové dokumentace, tak i samotnou dodávku technologických zařízení EOP spolu s dohledem nad prováděním montáže (supervize), včetně provedení zkoušek a uvedení zařízení EOP do trvalého provozu.
Interne KennungN006/25/V00003457
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42330000 Schmelzöfen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42942000 Öfen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky (dále také jen „Zakázka“) je dodávka technologického zařízení pro výrobu oceli v elektrické obloukové peci (dále jen „EOP“. Místem plnění Zakázky jsou pozemky ve vlastnictví zadavatele v areálu jeho obchodního závodu v Třinci. Zakázka je zadávána formou Design & Build, tzn. vybraný dodavatel provede jak návrh a zpracování příslušných projektových dokumentací pro dodávku technologie výroby oceli na EOP, tak i samotnou dodávku technologických zařízení EOP spolu s dohledem nad prováděním jejich montáže (tj. supervize), včetně provedení zkoušek a uvedení zařízení EOP do trvalého provozu.
Optionen
Beschreibung der OptionenInflační doložka sjednaná v článku IV odst. 4 vzoru Smlouvy o dílo na plnění Zakázky (Příloha č. 4 Zadávací dokumentace)