2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění ostrahy v lokalitách ONN a NRK
Beschreibung: Předmět veřejné zakázky spočívá v zajištění nepřetržité služby ostrahy v lokalitách Zadavatele (dále jen „Služby“) v kvalitě a rozsahu specifikovaného Zadavatelem v této veřejné zakázce a jejích přílohách, které tvoří neoddělitelnou součást této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 039/KS/2024/OŘ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmět veřejné zakázky spočívá v zajištění nepřetržité služby ostrahy v lokalitách Zadavatele (dále jen „Služby“) v kvalitě a rozsahu specifikovaného Zadavatelem v této veřejné zakázce a jejích přílohách, které tvoří neoddělitelnou součást této zadávací dokumentace
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Objednatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit poskytovatele v průběhu trvání smlouvy na plnění předmětu veřejné zakázky, jestliže dojde k odstoupení objednatele od smlouvy pro podstatné porušení smlouvy poskytovatelem. Objednatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ a ust. § 222 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změny závazku ze smlouvy na plnění veřejné zakázky, resp. změnu ceny plnění uvedenou ve smlouvě s poskytovatelem v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky, a to v níže uvedených případech: i. Změna ceny v důsledku změny minimální a zaručené mzdy Objednatel si vyhrazuje právo na změnu závazku ze smlouvy spočívající v možnosti navýšit cenu plnění, a to hodinovou mzdu v Kč bez DPH jednoho strážného, a to v případě, že dojde k navýšení zaručené mzdy uvedené v Nařízení vlády č. 567/2006 Sb. v platném znění, jelikož Poskytovatel musí respektovat zaručenou mzdu pro skupinu prací, a to v každém okamžiku plnění smlouvy po celou dobu její platnosti. Hodnota navýšení je možná pouze o výši rozdílu nové zaručené mzdy oproti zaručené mzdě dané dosud platným Nařízením vlády č. 567/2006 Sb. v platném znění, respektive zaručené mzdě v aktuálně platném dodatku ke smlouvě. ii. Změna rozsahu plnění a) Objednatel si vyhrazuje právo zrušit požadavek na plnění výkonu 1 (jednoho) strážného v pracovních dnech v časovém rozmezí 7:00 – 14:00 hodin v dolním Oblastní nemocnice Náchod a.s., a to v případě uvedení do provozu nového pavilonu „Urgentního příjmu“. Objednatel je povinen písmeně oznámit poskytovateli uplatnění této změny závazku (vypuštění požadavku na službu strážného s pracovní dobou po-pá od 7:00 – 14:00 hodin v dolním areálu), tuto skutečnost musí objednatel oznámit nejméně dva (2) měsíce před uplatněním změny. b) Objednavatel si vyhrazuje právo zrušit požadavek k plnění výkonu 1 (jednoho) strážného s nepřetržitým provozem v horním areálu Oblastní nemocnice Náchod a.s., a to v případě přemístění zdravotnických provozů z areálu horní nemocnice. Objednatel je povinen písmeně oznámit poskytovateli uplatnění této změny závazku (vypuštění požadavku na službu strážného v horním areálu s nepřetržitým provozem), tuto skutečnost musí objednatel oznámit nejméně dva (2) měsíce před uplatněním změny.