2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af kontrakt vedrørende service og renhold i Kongens Have og Frederiksberg Have / Søndermarken
Beschreibung: Slots- og Kulturstyrelsen gennemfører et begrænset EU-udbud af service og renhold i Kongens Have og Frederiksberg Have / Søndermarken.
Interne Kennung: 23/14070
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Udbuddet gennemføres som et begrænset udbud efter udbudslovens afsnit II. Udbuddet omfatter to faser: en ansøgningsfase (prækvalifikation) og en tilbudsfase.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0000