See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor preventief en curatief onderhoud liften
Beschreibung: Voor het waarborgen van een veilig, duurzaam en efficiënt gebruik van de liften in het patrimonium van Groep Dilbeek is het noodzakelijk om een overeenkomst af te sluiten met een erkend onderhoudsbedrijf. Een regelmatige en professionele opvolging van het liftonderhoud draagt bij tot het goed beheer van het patrimonium en vermindert het risico op technische storingen of veiligheidsincidenten.
Interne Kennung: PPP07V-2066/6107/2025198
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50324200 Vorbeugende Wartung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025198_1