109719-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Budowa i przebudowa dróg rowerowych w ulicach: Dobrzyńska, al. Floriana Kobylińskiego, Krakówka, Dobrzykowska, Wąska, Kolejowa (zaprojektuj i wybuduj) w ramach projektu pn. „Rozwój infrastruktury mobilności indywidualnej na terenie miasta Płocka”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa i przebudowa dróg rowerowych w ulicach: Dobrzyńska, al. Floriana Kobylińskiego, Krakówka, Dobrzykowska, Wąska, Kolejowa (zaprojektuj i wybuduj) w ramach projektu pn. „Rozwój infrastruktury mobilności indywidualnej na terenie miasta Płocka”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, a następnie wykonanie przedsięwzięcia polegającego na wybudowaniu dróg dla rowerów wraz z infrastrukturą towarzyszącą: Część 1: ulica Dobrzyńska, al. Floriana Kobylińskiego - droga wojewódzka nr 559, klasy „G”, Cześć 2: ulica Krakówka – droga gminna nr 520019W klasy „L”, Dobrzykowska – droga wojewódzka nr 575 klasy „Z”, Wąska - droga gminna nr 520246W klasy „D” , Kolejowa klasy „G” droga krajowa nr 62. w ramach zadania pn. „Rozwój infrastruktury mobilności indywidualnej na terenie miasta Płocka” Projekt dofinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027, Priorytet III Fundusze Europejskie na rozwój mobilności miejskiej na Mazowszu, Działanie 3.1 Mobilność miejska.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45233120 Straßenbauarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
TitelBudowa i przebudowa dróg rowerowych w ulicach: Dobrzyńska, al. Floriana Kobylińskiego, (zaprojektuj i wybuduj) w ramach projektu pn. „Rozwój infrastruktury mobilności indywidualnej na terenie miasta Płocka”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, a następnie wykonanie przedsięwzięcia polegającego na wybudowaniu dróg dla rowerów wraz z infrastrukturą towarzyszącą: Część 1: ulica Dobrzyńska, al. Floriana Kobylińskiego - droga wojewódzka nr 559, klasy „G”,
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45233120 Straßenbauarbeiten, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Optionen
Beschreibung der Optionen-
LosLOT-0002
TitelBudowa i przebudowa dróg rowerowych w ulicach: Krakówka, Dobrzykowska, Wąska, Kolejowa (zaprojektuj i wybuduj) w ramach projektu pn. „Rozwój infrastruktury mobilności indywidualnej na terenie miasta Płocka”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, a następnie wykonanie przedsięwzięcia polegającego na wybudowaniu dróg dla rowerów wraz z infrastrukturą towarzyszącą: Cześć 2: ulica Krakówka – droga gminna nr 520019W klasy „L”, Dobrzykowska – droga wojewódzka nr 575 klasy „Z”, Wąska - droga gminna nr 520246W klasy „D” , Kolejowa klasy „G” droga krajowa nr 62.