See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa Fortigate 120G (NGFW) do lokalizacji głównej oraz licencji oprogramowania do szyfrowania danych w ramach projektu „Podniesienie cyberbezpieczeństwa Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa Fortigate 120G (NGFW) do lokalizacji głównej oraz licencji oprogramowania do szyfrowania danych w ramach projektu „Podniesienie cyberbezpieczeństwa Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim” 2. Zamówienie zostało podzielone na 2 części: Część 1: Dostawa Fortigate 120G (NGFW), Część 2: Dostawa licencji oprogramowania do szyfrowania danych – 150 sztuk. 3. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ. 4. Wykonawca udzieli co najmniej takiego okresu gwarancji, jaki został określony w OPZ. 5. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w OPZ stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 9 do SWZ – dotyczy części I postępowania oraz załącznik nr 10 do SWZ – dotyczy części II postępowania.
Interne Kennung: WI.042.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa Fortigate 120G (NGFW),
Beschreibung: CZĘŚĆ I Dostawa Fortigate 120G (NGFW) – 1 sztuka Dostawa 1 sztuki, fabrycznie nowego urządzenia Fortigate 120G wraz z 36 miesięczną gwarancją, w celu rozbudowy istniejącej infrastruktury Fortinet Security Fabric lub urządzenia równoważnego umożliwiającego podłączenie do istniejącej infrastruktury Fortinet Security Fabric oraz spełniającego poniższe szczegółowe wymagania.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa licencji oprogramowania do szyfrowania danych – 150 sztuk.
Beschreibung: CZĘŚĆ II Dostawa licencji oprogramowania do szyfrowania danych – 150 sztuk Oprogramowanie może być dostarczone w formie licencji obejmującej roczną subskrypcję oprogramowania wraz z opieką serwisową przez okres subskrypcji lub licencję bezterminową z roczną opieką serwisową. W obu przypadkach opieka serwisowa uprawnia do pobierania aktualizacji oprogramowania oraz korzystania ze wsparcia technicznego.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung