2. Verfahren
Verfahren
Titel: Duurzame warmteproductie Plantentuin Meise
Beschreibung: De opdracht omvat: - installeren warmtepompen - aanpassen hydraulisch systeem - aanpassen elektrisch systeem - installeren WKK (voorwaardelijk gedeelte) - het onderhoud gedurende de waarborgperiode. De opdracht wordt verder gedetailleerd beschreven in de technische voorschriften van het bestek.
Interne Kennung: APM_2026_001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251250 Bau von Fernheizzentralen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: APM_2026_001 - 1
Interne Kennung: 1