See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van verse groenten, aardappelen en fruit voor een periode van maximum 4 jaar
Beschreibung: Deze opdracht omvat het sluiten van een raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer. De opdracht is ingedeeld in percelen. De inschrijver mag een offerte indienen voor één, meerdere of alle percelen. Om de opdrachtdocumenten te kunnen downloaden wordt u gevraagd een e-mailadres op te geven. Op dit e-mailadres zal alle eventuele communicatie gevoerd worden tijdens de plaatsingsprocedure, zoals daar zijn de eventuele vragen en antwoorden, ontbrekende pagina's of documenten,... Het is in uw belang dat u de opdrachtdocumenten via de link vermeld in het publicatiebericht downloadt en een geldig e-mailadres opgeeft.
Interne Kennung: PPP03T-8404/6096/6310.L.012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Verse groenten
Beschreibung: Verse groenten
Interne Kennung: 6310.L.012_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 03221000 Gemüse, 03221300 Blattgemüse, 03221400 Kohlgemüse, 03221100 Wurzel- und Knollengemüse, 03221112 Karotten, 03221113 Zwiebeln, 03221120 Knollengemüse, 03221240 Tomaten/Paradeiser, 03221250 Zucchini, 03221260 Pilze, 03221270 Gurken, 03221310 Kopfsalat, 03221340 Spinat, 03221420 Blumenkohl/Karfiol, 03221430 Brokkoli, 15331000 Verarbeitetes Gemüse
Los: LOT-0002
Titel: Aardappelen
Beschreibung: Aardappelen
Interne Kennung: 6310.L.012_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel
Los: LOT-0003
Titel: Vers fruit
Beschreibung: Vers fruit
Interne Kennung: 6310.L.012_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15332180 Melonen, 03222111 Bananen, 03222112 Ananas, 03222113 Mangos, 03222118 Kiwis, 03222210 Zitronen, 03222220 Orangen, 03222200 Zitrusfrüchte, 03222240 Tangerinen, 03222310 Beerenobst, 03222313 Erdbeeren, 03222314 Himbeeren, 03222320 Äpfel, Birnen und Quitten, 03222321 Äpfel, 03222322 Birnen, 03222334 Pflaumen, 03222340 Trauben