2. Verfahren
Verfahren
Titel: Portofoon systeem Paleis Het Loo
Beschreibung: PHL overweegt een nieuw portofoonsysteem aan te schaffen en vraagt marktpartijen input te geven op een aantal vragen m.b.t. communicatiesystemen (portofoons), inclusief bijbehorende randapparatuur en onderhoud. onbekend
Interne Kennung: PHL20251402
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem