2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Brzesko w ramach projektu MRG 3 - zbiornik retencyjny w L. Okocim oraz most w L. Melsztyn (II postępowanie)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego.
Vorherige Bekanntmachung: 737110-2024
Interne Kennung: SA.270.1.8.2024.NB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Budowa zbiornika retencyjnego Puste Łąki w oddz. 111i oraz 114a L. Okocim z urządzeniami towarzyszącymi
Interne Kennung: SA.270.1.8.2024.NB_1