10994-2025 - Ergebnis
Polen – Auftausalz – Realizacja dostaw soli drogowej do zimowego utrzymania dróg administrowanych przez ZDW w Łodzi w roku 2025 z podziałem na zadania i prawem opcji.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRealizacja dostaw soli drogowej do zimowego utrzymania dróg administrowanych przez ZDW w Łodzi w roku 2025 z podziałem na zadania i prawem opcji.
Beschreibung„Realizacja dostaw soli drogowej do zimowego utrzymania dróg administrowanych przez ZDW w Łodzi w roku 2025 z podziałem na zadania i prawem opcji. Zadanie 1: Dostawy soli drogowej do zimowego utrzymania dróg administrowanych wraz z wyładunkiem i prawem opcji w roku 2025 dla RDW Poddębice; Zadanie 2: Dostawy soli drogowej do zimowego utrzymania dróg administrowanych wraz z wyładunkiem i prawem opcji w roku 2025 dla RDW Łowicz; Zadanie 3: Dostawy soli drogowej do zimowego utrzymania dróg administrowanych wraz z wyładunkiem i prawem opcji w roku 2025 dla RDW Piotrków Trybunalski; Zadanie 4: Dostawy soli drogowej do zimowego utrzymania dróg administrowanych wraz z wyładunkiem i prawem opcji w roku 2025 dla RDW Bełchatów; Zadanie 5: Dostawy soli drogowej do zimowego utrzymania dróg administrowanych wraz z wyładunkiem i prawem opcji w roku 2025 dla RDW Sieradz” Szczegółowy zakres ujęty został w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) i w Części II SWZ - wzór umowy.
Vorherige Bekanntmachung571860-2024
Interne KennungDZ.2611.41.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens[1]. Zgodnie z art.257 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. [2]. Wykonawca zapewni, aby udział pojazdów elektrycznych lub pojazdów napędzanych gazem ziemnym we flocie pojazdów samochodowych w rozumieniu art. 2 pkt 33 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym, użytkowanych przy wykonywaniu tego zadania wyniósł co najmniej 10% (30 % od 1 stycznia 2025 r.) - (Ustawa z dnia 11.01.2018 r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych w związku z Dyrektywą PE i Rady 2014/94/UE/ z 22.10.2014 r.). [3]. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 Pzp (tj. tzw. procedurę odwróconą). [4]. Podmiotowe środki dowodowe oraz inne dokumenty lub oświadczenia, o których mowa w rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy, składa się w formie elektronicznej, w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym w zakresie i w sposób określony w przepisach wydanych na podstawie art. 70 Prawo zamówień publicznych. [5]. Pozostałe informacje dot. postępowania, których ze względu na ograniczoną liczbę znaków poszczególnych sekcji niniejszego formularza, nie można było w nim umieścić, znajdują się w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami udostępnianej na stronie https://zdwlodz.eb2b.com.pl do której prowadzi przekierowanie ze strony http://bip.zdw.lodz.pl/przetargi.html. [6]. Komunikacja między zamawiającym a wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 61 ust, za pośrednictwem elektronicznej platformy zakupowej („Platforma”) pod adresem: https://zdwlodz.eb2b.com.pl., która spełnia wymagania opisane w art. 64 ustawy. [7]. Wykonawca zamierzający wziąć udział w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto na Platformie Zakupowej. Zarejestrowanie i utrzymywanie konta na Platformie Zakupowej oraz korzystanie z niej jest bezpłatne. [8]. Termin związania ofertą - 90 dni, t.j. do 27.01.2025 r. [9]. Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zobowiązany jest do wniesienia przed zawarciem umowy zabezpieczenia należytego wykonania umowy na kwotę stanowiącą 3 % zaoferowanej ceny oferty włączając wartość opcji. [10]. Wykonawcy występujący wspólnie przed zawarciem umowy o zamówienie zobowiązani są do złożenia umowy regulującej ich współpracę w związku z realizacja zamówienia. [11]. Wykonawca zobowiązany jest do zawarcia umowy zgodnej ze wzorem załączonym do SWZ. [12]. Przewiduje się zmiany umowy opisane we wzorze. [13]. Wykonawca może złożyć ofertę na każde z 5 zadań.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34927100 Auftausalz
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie Nr 1 - Rejon Dróg Wojewódzkich w Poddębicach
BeschreibungDostawy soli drogowej do zimowego utrzymania dróg administrowanych wraz z wyładunkiem i prawem opcji, w roku 2025 dla RDW Poddębice Szczegółowy zakres ujęty został w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) i w Części II SWZ - wzór umowy.
Interne KennungZadanie 1
Optionen
Beschreibung der OptionenOpcja obejmuje dostawę soli w ilości 25% zakresu rzeczowego zamówienia podstawowego. Uruchomienie prawa opcji nastąpi po wyczerpaniu ilości zamówienia podstawowego dla poszczególnych pozycji. Ceny jednostkowe w opcji będą takie same jak ceny jednostkowe w zamówieniu podstawowym, zgodnie z formularzem cenowym. Zamierzając realizować prawo opcji jest zobowiązany do pisemnego powiadomienia Wykonawcy ze wskazaniem terminu rozpoczęcia opcji i będzie to równoznaczne ze złożeniem oświadczenia woli o skorzystaniu z opcji w zakresie określonym w niniejszej umowie oraz, zgodnie z pismem. Za skuteczne powiadomienie Wykonawcy o realizacji prawa opcji przyjmuje się dzień dostarczenia powiadomienia do Wykonawcy za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej. Nie powiadomienie Wykonawcy przez Zamawiającego o realizacji prawa opcji przed 30.04.2026 r. oznacza odstąpienie przez Zamawiającego od stosowania prawa opcji. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Zakończenie opcji nastąpi z dniem 30.06.2026 r. lub z dniem zrealizowania zakresu rzeczowego opcji, w zależności, co nastąpi wcześniej.
LosLOT-0002
TitelZadanie Nr 2 - Rejon Dróg Wojewódzkich w Łowiczu
BeschreibungDostawy soli drogowej do zimowego utrzymania dróg administrowanych wraz z wyładunkiem i prawem opcji, w roku 2025 dla RDW Łowicz Szczegółowy zakres ujęty został w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) i w Części II SWZ - wzór umowy.
Interne KennungZadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie Nr 3 Rejon Dróg Wojewódzkich w Piotrkowie Trybunalskim
BeschreibungDostawy soli drogowej do zimowego utrzymania dróg administrowanych wraz z wyładunkiem i prawem opcji, w roku 2025 dla RDW Piotrków Tryb. Szczegółowy zakres ujęty został w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) i w Części II SWZ - wzór umowy.
Interne KennungZadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie Nr 4 Rejon Dróg Wojewódzkich w Bełchatowie
BeschreibungDostawy soli drogowej do zimowego utrzymania dróg administrowanych wraz z wyładunkiem i prawem opcji, w roku 2025 dla RDW Bełchatów Szczegółowy zakres ujęty został w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) i w Części II SWZ - wzór umowy.
Interne KennungZadanie 4
LosLOT-0005
TitelZadanie Nr 5 Rejon Dróg Wojewódzkich w Sieradzu
BeschreibungDostawy soli drogowej do zimowego utrzymania dróg administrowanych wraz z wyładunkiem i prawem opcji, w roku 2025 dla RDW Sieradz Szczegółowy zakres ujęty został w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) i w Części II SWZ - wzór umowy.
Interne KennungZadanie 5