2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwerking gemeentelijk groenafval
Beschreibung: Deze opdracht betreft het aanbieden en exploiteren van een locatie voor de inname, opslag en/of overslag én de daadwerkelijke verwerking van gemeentelijk groenafval voor de gemeenten Uithoorn en Ouder-Amstel. Onder verwerking wordt uitdrukkelijk verstaan: het duurzaam verwerken (compostering al dan niet in combinatie met vergisting) van het ingezamelde tuingroen, en niet uitsluitend het opslaan of doorvoeren daarvan. De opdracht bestaat uit twee percelen: • Perceel 1: verwerking van gemeentelijk groenafval afkomstig van de gemeente Uithoorn; • Perceel 2: verwerking van gemeentelijk groenafval afkomstig van de gemeente Ouder-Amstel. De verwerking omvat het in ontvangst nemen, tijdelijk opslaan en verwerken van de aangeboden afvalstromen conform geldende wet- en regelgeving. Zie het aanbestedingsdocument voor overige informatie. Zie voor meer informatie het Aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: DUO UH 202502 PRJ-2500063
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie het aanbestedingsdocument voor alle informatie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Verwerking gemeentelijk groenafval Uithoorn
Beschreibung: Deze opdracht betreft het aanbieden en exploiteren van een locatie voor de inname, opslag en/of overslag én de daadwerkelijke verwerking van gemeentelijk groenafval voor de gemeente Uithoorn. Onder verwerking wordt uitdrukkelijk verstaan: het duurzaam verwerken (compostering al dan niet in combinatie met vergisting) van het ingezamelde tuingroen, en niet uitsluitend het opslaan of doorvoeren daarvan. De opdracht bestaat uit: • Perceel 1: verwerking van gemeentelijk groenafval afkomstig van de gemeente Uithoorn. De verwerking omvat het in ontvangst nemen, tijdelijk opslaan en verwerken van de aangeboden afvalstromen conform geldende wet- en regelgeving. Zie het aanbestedingsdocument voor overige informatie. Zie voor meer informatie het Aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Verwerking gemeentelijk groenafval Ouder-Amstel
Beschreibung: Deze opdracht betreft het aanbieden en exploiteren van een locatie voor de inname, opslag en/of overslag én de daadwerkelijke verwerking van gemeentelijk groenafval voor de gemeente Ouder-Amstel. Onder verwerking wordt uitdrukkelijk verstaan: het duurzaam verwerken (compostering al dan niet in combinatie met vergisting) van het ingezamelde tuingroen, en niet uitsluitend het opslaan of doorvoeren daarvan. De opdracht bestaat uit: • Perceel 2: verwerking van gemeentelijk groenafval afkomstig van de gemeente Ouder-Amstel. De verwerking omvat het in ontvangst nemen, tijdelijk opslaan en verwerken van de aangeboden afvalstromen conform geldende wet- en regelgeving. Zie het Aanbestedingsdocument voor meer informatie.
Interne Kennung: 2