109966-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Usługa utrzymania czystości w Podkarpackim Oddziale Regionalnym oraz 21 Biurach Powiatowych ARiMR
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa utrzymania czystości w Podkarpackim Oddziale Regionalnym oraz 21 Biurach Powiatowych ARiMR
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości w Podkarpackim Oddziale Regionalnym oraz 21 Biurach Powiatowych ARiMR poprzez wykonywanie następujących prac: a) czynności określone w § 1 ust. 1 pkt a Umowy, wykonywane codziennie na Punktach Obsługi Klienta, ciągach komunikacyjnych prowadzących do POK, pomieszczeniach socjalnych (kuchniach), sanitariatach (WC), o łącznej powierzchni 2 274,95 m2 zlokalizowanych w lokalach wyszczególnionych w tabeli, stanowiącej Załącznik nr 5 do Umowy, b) czynności określone w § 1 ust. 1 pkt b Umowy , wykonywane w pomieszczeniach biurowych oraz pozostałych ciągach komunikacyjnych, o łącznej powierzchni 8 446,52 m2, w lokalach wyszczególnionych w tabeli stanowiącej Załącznik nr 5 do umowy, dwa razy w tygodniu, c) czynności wykonywane raz na dwa tygodnie, określone w § 1 ust. 1 pkt c Umowy, d) czynności wykonywane raz w miesiącu, określone w § 1 ust. 1 pkt d Umowy, e) czynności wykonywane dwa razy w okresie obowiązywania umowy, określone w § 1 ust. 1 pkt e Umowy. 2. Wykonawca zobowiązuje się w ramach niniejszej umowy także do utrzymania czystości na zewnątrz lokali na terenie przyległym bezpośrednio do lokali Zamawiającego, w ramach posesji, o orientacyjnych powierzchniach zlokalizowanych w: Brzozowie – 50 m² chodnik przed budynkiem oraz 40 m² parking , Dębicy – 50 m2 chodnik, 100 m² parking oraz 50 m² dojazd do kontenera na śmieci, Krośnie – 240 m² parking nr 1, 320 m² droga dojazdowa wraz z parkingiem nr 2, 70 m² chodniki, Leżajsku – 350 m² parking oraz 30 m² chodnik, Łańcucie – 300 m² parking wraz z chodnikami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 8 do SWZ Projektowane postanowienia Umowy wraz z załącznikami. 3. Zamawiający żąda od Wykonawcy, którego oferta zostanie wybrana wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy, nie później niż w dniu podpisania umowy w wysokości 3 % ceny całkowitej brutto podanej w złożonej ofercie.
Interne KennungBOR09.2610.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Ofertę należy złożyć pod rygorem nieważności w postaci elektronicznej, podpisaną kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osoby upoważnione do tych czynności. Wykonawca składa ofertę na Formularzu Ofertowym (wg Załącznika nr 1 do SWZ) za pośrednictwem Platformy Zakupowej. 2. Wykonawca obowiązany jest złożyć wraz z ofertą następujące dokumenty: 1) Odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego lub Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania; 2) Pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, podpisania oferty pod rygorem nieważności w formie elektronicznej, opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę/y upoważnione do reprezentacji wskazane we właściwym rejestrze, jeżeli oferta nie została podpisana przez osoby upoważnione do tych czynności dokumentem rejestracyjnym. Zamawiający dopuszcza złożenie elektronicznej kopii pełnomocnictwa poświadczonej przez notariusza. 3) Aktualne na dzień składania ofert: a. oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia. Wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ; 4) Oświadczenie Wykonawcy składane na podstawie art. 5k rozporządzenia 2022/575 oraz art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 1497 ze zm.) o braku podstaw do wykluczenia – sankcyjne. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 7 do SWZ 5) Wykonawca wraz z ofertą ( jeżeli dotyczy) zobowiązany jest złożyć: Zobowiązanie podmiotu trzeciego oraz Oświadczenia o podziale obowiązków w trakcie realizacji zamówienia, o którym mowa w art. 117 ust 4 ustawy Pzp. Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 4 do SWZ. 6) Aktualne na dzień składania ofert oświadczenie w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (dalej: „JEDZ”), sporządzone zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16), zwanego dalej „jednolitym dokumentem”. Dokument JEDZ należy złożyć pod rygorem nieważności w formie elektronicznej. Dokument JEDZ musi być opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym. a. Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument w postaci elektronicznej. Wykonawca może korzystać z narzędzia ESPD lub innych dostępnych narzędzi lub oprogramowania, które umożliwiają wypełnienie JEDZ i utworzenie dokumentu w postaci elektronicznej. b. Zamawiający udostępnia Wykonawcom plik, w formacie xml, wygenerowany z narzędzia ESPD, który stanowi Załącznik nr 6 do SWZ. c. Zamawiający informuje, że pod adresem: https://espd.uzp.gov.pl Urząd Zamówień Publicznych udostępnił narzędzie umożliwiające zamawiającym i wykonawcom utworzenie, wypełnienie i ponowne wykorzystanie standardowego formularza JEDZ (JEDZ/ESPD) w wersji elektronicznej (eESPD). d. Środkiem komunikacji elektronicznej, służącym złożeniu JEDZ przez Wykonawcę, jest Platforma Zakupowa. e. Dokument elektroniczny JEDZ należy złożyć w formacie .pdf). opatrzonym kwalifikowanym podpisem elektronicznym. f. Obowiązek złożenia JEDZ w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym w sposób określony powyżej dotyczy również JEDZ składanego na wezwanie w trybie art. 128 ust. 1 ustawy.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel, 90911200 Gebäudereinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90911300 Fensterreinigung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości w Podkarpackim Oddziale Regionalnym oraz 21 Biurach Powiatowych ARiMR poprzez wykonywanie następujących prac: a) czynności określone w § 1 ust. 1 pkt a Umowy, wykonywane codziennie na Punktach Obsługi Klienta, ciągach komunikacyjnych prowadzących do POK, pomieszczeniach socjalnych (kuchniach), sanitariatach (WC), o łącznej powierzchni 2 274,95 m2 zlokalizowanych w lokalach wyszczególnionych w tabeli, stanowiącej Załącznik nr 5 do Umowy, b)czynności określone w § 1 ust. 1 pkt b Umowy , wykonywane w pomieszczeniach biurowych oraz pozostałych ciągach komunikacyjnych, o łącznej powierzchni 8 446,52 m2, w lokalach wyszczególnionych w tabeli stanowiącej Załącznik nr 5 do umowy, dwa razy w tygodniu, c) czynności wykonywane raz na dwa tygodnie, określone w § 1 ust. 1 pkt c Umowy, d) czynności wykonywane raz w miesiącu, określone w § 1 ust. 1 pkt d Umowy, e) czynności wykonywane dwa razy w okresie obowiązywania umowy, określone w § 1 ust. 1 pkt e Umowy. 2. Wykonawca zobowiązuje się w ramach niniejszej umowy także do utrzymania czystości na zewnątrz lokali na terenie przyległym bezpośrednio do lokali Zamawiającego, w ramach posesji, o orientacyjnych powierzchniach zlokalizowanych w: Brzozowie – 50 m² chodnik przed budynkiem oraz 40 m² parking , Dębicy – 50 m2 chodnik, 100 m² parking oraz 50 m² dojazd do kontenera na śmieci, Krośnie – 240 m² parking nr 1, 320 m² droga dojazdowa wraz z parkingiem nr 2, 70 m² chodniki, Leżajsku – 350 m² parking oraz 30 m² chodnik, Łańcucie – 300 m² parking wraz z chodnikami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 8 do SWZ Projektowane postanowienia Umowy wraz z załącznikami. 3. Zamawiający żąda od Wykonawcy, którego oferta zostanie wybrana wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy, nie później niż w dniu podpisania umowy w wysokości 3 % ceny całkowitej brutto podanej w złożonej ofercie.