2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozšíření a modernizace základní školy v Pozořicích
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rozšíření a modernizace základní školy v Pozořicích a výstavba nové multifunkční haly v rámci projektu s názvem: „Rozšíření a modernizace základní školy v Pozořicích“. Předmět veřejné zakázky bude realizován ve čtyřech samostatných dílčích etapách, a to: Etapa A: Přístavba školy, jedná se o objekty SO 01 – pouze část kotelny a WC, SO 04, SO 05, SO 06, část SO 07, SO 09 část SO 11 – bourání celého spojovacího krčku, vstupních prostor a schodiště s kabinety a o Inženýrské objekty IO 01, IO 02, IO 03, IO 04, IO 05 Etapa B: Rekonstrukce stávající budovy školy jedná se o objekty SO 01 kromě části kotelny a WC, SO 02, SO 03, část SO 11 bourání konstrukcí ve stávající budově. Etapa C: Sportovní hala jedná se o objekt SO 08 Etapa D: Venkovní úpravy, jedná se o objekt SO 10 a objekt SO 12
Interne Kennung: Modernizace ZŠ Pozořice - stavební práce
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262600 Diverse Spezialbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001