110037-2026 - Ergebnis
Polen – Notfalltrainingspuppe – Dostawa sprzętu szkoleniowego oraz systemu audio-video i debriefingu wraz z instalacją dla Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu szkoleniowego oraz systemu audio-video i debriefingu wraz z instalacją dla Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi: „Dostawa sprzętu szkoleniowego oraz systemu audio-video i debriefingu wraz z instalacją dla Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach.” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji określają: - opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1a do SWZ - formularz ofertowy wraz z formularzem asortymentowo-cenowym – załącznik nr 1 do SWZ, - propozycja umowy – załącznik nr 5 do SWZ, Gwarancja i rękojmi - wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – nie krótszy niż 2 lata- załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung866512-2025
Interne KennungWPR/TZ/251/ZP/36/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35112100 Notfalltrainingspuppe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 80521000 Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi: „Dostawa sprzętu szkoleniowego oraz systemu audio-video i debriefingu wraz z instalacją dla Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach.” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji określają: - opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1a do SWZ - formularz ofertowy wraz z formularzem asortymentowo-cenowym – załącznik nr 1 do SWZ, - propozycja umowy – załącznik nr 5 do SWZ, Gwarancja i rękojmia - wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – nie krótszy niż 2 lata- załącznik nr 5 do SWZ.