See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud på husstandsindsamlet affald - Distrikt 2 i Nyborg
Beschreibung: Indsamling af affald ved husstande og centralt placeret indsamlingsøer i en del af Nyborg Kommune for NFS Renovation A/S. Derud over vil der også være indsamling fra offentlige bygninger og -institutioner.
Vorherige Bekanntmachung: 00626742-2022
Interne Kennung: 125283
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511400 Altpapiersammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aftalen kan forlænges i 1 x 12 måneder.