See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi ochrony osób i mienia oraz monitorowania sygnałów z systemów alarmowych w obiektach: Sądu Okręgowego w Bydgoszczy, Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz – Południe w Bydgoszczy oraz Sądów Rejonowych w Bydgoszczy, Mogilnie, Szubinie, Tucholi i Żninie w latach 2026 – 2028
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi ochrony osób i mienia oraz monitorowania sygnałów z systemów alarmowych w następujących lokalizacjach: a) w zadaniu nr 1 – Sąd Okręgowy w Bydgoszczy, Sąd Rejonowy w Bydgoszczy i Prokuratura Rejonowa Bydgoszcz-Południe – budynki i tereny przynależne (jeżeli dotyczy) znajdujące się pod adresami: ul. Wały Jagiellońskie 2, ul. Wały Jagiellońskie 4, ul. Kraszewskiego 1, ul. Nowy Rynek 12, ul. Nowy Rynek 10, ul. Toruńska 64A, ul. Grudziądzka 45, ul. Maksymiliana Piotrowskiego 7-9, ul. Gajowa 43, b) w zadaniu nr 2 – Sąd Rejonowy w Mogilnie – z siedzibą w Mogilnie, ul. Sądowa 21, c) w zadaniu nr 3 – Sąd Rejonowy w Szubinie – z siedzibą w Szubinie, ul. Plac Wolności 4 i ul. Kcyńska 36, d) w zadaniu nr 4 – Sąd Rejonowy w Tucholi – z siedzibą w Tucholi, ul. Świecka 28, ul. Świecka 45a, ul. Świecka 58, ul. Wojska Polskiego 22 (Sępólno Krajeńskie), e) w zadaniu nr 5 – Sąd Rejonowy w Żninie – z siedzibą w Żninie, ul. Plac Wolności 17 i ul. Sądowa 2.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 (art. 138 ust. 4 PZP).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ochrona osób i mienia oraz monitorowania sygnałów z systemów alarmowych w lokalizacjach Sądu Okręgowego w Bydgoszczy, Sądu Rejonowego w Bydgoszczy i Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz-Południe
Beschreibung: Świadczenie usługi ochrony osób i mienia oraz monitorowania sygnałów z systemów alarmowych w następujących lokalizacjach: a) Sąd Okręgowy w Bydgoszczy, Sąd Rejonowy w Bydgoszczy i Prokuratura Rejonowa Bydgoszcz-Południe – budynki i tereny przynależne (jeżeli dotyczy) znajdujące się pod adresami: ▪ ul. Wały Jagiellońskie 2, ▪ ul. Wały Jagiellońskie 4, ▪ ul. Kraszewskiego 1, ▪ ul. Nowy Rynek 12, ▪ ul. Nowy Rynek 10, ▪ ul. Toruńska 64A, ▪ ul. Grudziądzka 45, ▪ ul. Maksymiliana Piotrowskiego 7-9, ▪ ul. Gajowa 43, b) szczegółowy OPZ dla zadania #1 znajduje się w pkt. IIa OPZ (Rozdziału II SWZ).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Ochrona osób i mienia oraz monitorowania sygnałów z systemów alarmowych w lokalizacjach Sądu Rejonowego w Mogilnie
Beschreibung: Świadczenie usługi ochrony osób i mienia oraz monitorowania sygnałów z systemów alarmowych w następujących lokalizacjach: a) Sąd Rejonowy w Mogilnie – budynki i tereny przynależne (jeżeli dotyczy) znajdujące się pod adresami: ▪ ul. Sądowa 21, b) szczegółowy OPZ dla zadania #2 znajduje się w pkt. IIb OPZ (Rozdziału II SWZ).
Los: LOT-0003
Titel: Ochrona osób i mienia oraz monitorowania sygnałów z systemów alarmowych w lokalizacjach Sądu Rejonowego w Szubinie
Beschreibung: Świadczenie usługi ochrony osób i mienia oraz monitorowania sygnałów z systemów alarmowych w następujących lokalizacjach: a) Sąd Rejonowy w Szubinie – budynki i tereny przynależne (jeżeli dotyczy) znajdujące się pod adresami: ▪ budynek Sądu Rejonowego przy ul. Plac Wolności 4, ▪ archiwum zakładowe na terenie Ośrodka Wychowawczego w Szubinie przy ul. Kcyńskiej 36, b) szczegółowy OPZ dla zadania #2 znajduje się w pkt. IIb OPZ (Rozdziału II SWZ).
Los: LOT-0004
Titel: Ochrona osób i mienia oraz monitorowania sygnałów z systemów alarmowych w lokalizacjach Sądu Rejonowego w Tucholi
Beschreibung: Świadczenie usługi ochrony osób i mienia oraz monitorowania sygnałów z systemów alarmowych w następujących lokalizacjach: a) Sąd Rejonowy w Mogilnie – budynki i tereny przynależne (jeżeli dotyczy) znajdujące się pod adresami: ▪ budynek Sądu Rejonowego przy ul. Świeckiej 28, ▪ system alarmowy w ZZKS przy ul. Świeckiej 58, ▪ system alarmowy w ośrodku kuratorskim przy ul. Świeckiej 45a, ▪ Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Sępólnie Krajeńskim przy ul. Wojska Polskiego 22, b) szczegółowy OPZ dla zadania #4 znajduje się w pkt. IIb OPZ (Rozdziału II SWZ).
Los: LOT-0005
Titel: Ochrona osób i mienia oraz monitorowania sygnałów z systemów alarmowych w lokalizacjach Sądu Rejonowego w Żninie
Beschreibung: Świadczenie usługi ochrony osób i mienia oraz monitorowania sygnałów z systemów alarmowych w następujących lokalizacjach: a) Sąd Rejonowy w Mogilnie – budynki i tereny przynależne (jeżeli dotyczy) znajdujące się pod adresami: ▪ budynek Sądu Rejonowego przy ul. Plac Wolności 17, ▪ budynek Sądu Rejonowego przy ul. Sądowej 2, b) szczegółowy OPZ dla zadania #5 znajduje się w pkt. IIb OPZ (Rozdziału II SWZ).