See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inkoopdienstverlening en contractmanagement
Beschreibung: De gemeente Den Haag heeft behoefte aan de onderstaande functies. Perceel 1 - Inkoop - Resultaatverplichting Inkoopadviseur senior schaal 12; Inkoopadviseur medior schaal 11. Perceel 2 - Inkoop - Inspanningsverplichting Vervangend businessparter inkoop schaal 12 met waarnemingstoelage; Servicedesk Adviseur schaal 10; Projectleider met inkoopkennis schaal 12; Inkoopadviseur senior schaal 12; Inkoopadviseur medior schaal 11. Perceel 3 - Contractmanagers - Inspanningsverplichting Contractmanager senior schaal 12; Contractmanager medior schaal 11; Contractmanager junior schaal 10.
Interne Kennung: DBV-24.069
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79612000 Vermittlung von Bürohilfskräften, 79621000 Überlassung von Bürokräften, 79994000 Vertragsverwaltung, 79998000 Coaching
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Inkoop - Resultaatverplichting
Beschreibung: Perceel 1 - Inkoop - Resultaatverplichting Inkoopadviseur senior schaal 12; Inkoopadviseur medior schaal 11.
Los: LOT-0002
Titel: Inkoop - Inspanningsverplichting
Beschreibung: Perceel 2 - Inkoop - Inspanningsverplichting Vervangend businessparter inkoop schaal 12 met waarnemingstoelage; Servicedesk adviseur schaal 10; Projectleider met inkoopkennis schaal 12; Inkoopadviseur senior schaal 12; Inkoopadviseur medior schaal 11.
Los: LOT-0003
Titel: Contractmanagers - inspanningsverplichting
Beschreibung: Perceel 3 - Contractmanagers - Inspanningsverplichting Contractmanager senior schaal 12; Contractmanager medior schaal 11; Contractmanager junior schaal 10.